Haren: Primeur: geen coalitie met PVDA

Geplaatst door redactie op 10/03, 15:18 uur.

De VVD praat verder met D66, Gezond Verstand Haren, CDA en ChristenUnie. Dit betekent dat er niet verder onderhandeld wordt met de PVDA.

 Afgelopen vrijdag 5 maart is het eerste duidinggesprek geweest,waarin alle partijen in de gemeente Haren hebben aangegeven hoe ze de verkiezingsuitslag duiden als het gaat om de coalitievorming.

 Vervolgens heeft formateur Hein Frima van de VVD gesprekken gevoerd met alle partijen. Tijdens deze gesprekken komt naar voren, dat de grondhouding van alle partijen erg positief is en dat alle partijen gericht zijn op besturen.

 Naar aanleiding van deze gesprekken heeft de VVD een analyse gemaakt. Conclusie is dat er  nu eerst verder gepraat gaat worden met D66, Gezond Verstand Haren, CDA en de ChristenUnie, met als einddoel goede coalitieafspraken.

 

Vrijdag worden de gesprekken voortgezet.

Categorieën: redactie
Waardering van dit artikel:
  • 0.0/5 sterren
(0 beoordelingen)

Reacties (2)

Plaats een reactie

en wat veel belangrijker is géén coalitie meer met Niezen van Groenlinks!

Geplaatst door Harry (niet geregistreerd) op 11/03 08:16

Ik ben benieuwd wie wethouder wordt van Financën. Of moet ik zeggen van de failliette boedel. Deze mag dan de beerput opentrekken van het project van Kamminga, het glazen paleis aan het Raadhuisplein!

Geplaatst door Harry (niet geregistreerd) op 11/03 08:28

Je bent niet ingelogd. Klik hier om in te loggen en hier om je te registreren, of plaats meteen je reactie: (door te registreren kan je zelf ook nieuws, foto's, foto albums en video's plaatsen)

Je kunt geen HTML-codes gebruiken in je reactie.

captcha
Naar boven

Meer headlines

stats