haw6Dorpsijsbaan Bob

IJsbaan Kerkstraat is nu open open

HAREN – Het was een leuk idee, een ijsbaantje midden in het dorp. Water spuiten op het plein van ‘t Clockhuys, wachten tot het bevroren is en schaatsen maar. Helaas, het viel tegenm, zoals op bovenstaande foto te zien is. De baan zou vrijdagmiddag om half vier geopend worden, maar dat is op de lange baan geschoven. Tegenvallende vorst en sneeuw gooien roet in het eten.

Zaterdag is er nieuw water op de baan gespoten. Nu (zondag) is de baan open. Het ijs is echter niet erg best. Daarom wordt er later nog meer water opgegespoten. De baan is vooral geschikt voor kinderen.

Inmiddels wordt er op allerlei plaatsen in het dorp geschaatst, zelfs op het Paterswoldsemeer. Hoewel het ijs niet erg betrouwbaar is, wordt er massaal geschaatst. Er is een baan sneeuwvrij gemaakt. Alle andere ijsbanen in het dorp zijn inmiddels open.

Artikel geplaatst door Marco in 't Veldt op 3-02-12 16:49.

Gerelateerd nieuws

  • Bob de Vries

    Verwachting is nu dat het baantje zondagmiddag om 14.00 uur open gaat.
    Morgen wordt er opnieuw water op de baan gespoten.

Actueel nieuws

Blijf overal op de hoogte Volg Harener Weekblad via:
Advertentie
advertentie
Advertentie